Typy z sieci

W internecie można znaleźć też płatne typy. Czym się różnią? W gruncie rzeczy – niczym. Zarówno jedne i drugie są tak samo wiarygodne. W obydwu miejscach działania typerów poddawani są stałej analizie i kontroli. Można sprawdzić ich yield, czyli statystyki trafności. Poza tym w darmowych często udzielają się gracze, którzy są prawdziwymi pasjonatami. Ich wiedza jest nieoceniona, bo robią to z pasji. Można znaleźć wśród nich prawdziwych ekspertów, z bardzo wysokim yieldem wyznaczanym w dłuższym okresie czasu.

Wybranie tych darmowych to zdaje się być jednak lepszym pomysłem na rozpoczęcie przygody z typowaniem. Korzystając z przygotowanych typów można nauczyć się praktycznej strony grania i „myślenia jak gracz”. To pozwala na znaczne zaoszczędzenie czasu i dostęp do najlepszej wiedzy.

W świecie typerów istnieje powiedzenie, że są trzy sposoby na znalezienie tego odpowiedniego: można szukać ich w serwisach, na forach internetowych albo… samemu się doszkolić i nim zostać. Którą opcję wybierasz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *